pl
Maj 2022
ARTKOMBINAT 26 maj 2022
ABONAMENT NA SZCZĘŚCIE | 26 MAJA 2022 | GODZINA 19:00
- BILETY W CENIE 60 ZŁ -

Dzień Mamy w Monopolis. 

Piosenki Agnieszki Osieckiej są dobre na wszystko. Wie o tym doskonale Agnieszka Dulęba-Kasza, dlatego w swoim recitalu postanowiła przypomnieć najpiękniejsze utwory z bogatego dorobku poetki. Abonament na szczęście to koncert, podczas którego nie zabraknie nieśmiertelnych hitów takich jak: “Szpetni czterdziestoletni”, “Wariatka tańczy” czy “Uciekaj moje serce” z repertuaru Seweryna Krajewskiego. Nie zabraknie też radości, wzruszeń i dobrej muzyki, o co zadbają Tomasz Ratajczak, Rafał Gubański, Artur Kowalski i Tobiasz Michta. Agnieszka Dulęba-Kasza – “tyle serca, taki gest” – można powiedzieć o niej, parafrazując piosenkę Osieckiej “Widzisz mała”, którą również usłyszycie podczas koncertu. Cóż dodać? Wykupcie abonament na niezapomniany wieczór (Dzień Matki) i przekonajcie się sami!

WYKONAWCY:
Agnieszka Dulęba-Kasza - wokal
Tobiasz Michta - kontrabas
Tomasz Ratajczak - piano
Rafał Gubański - saksofon, klarnet
Artur Kowalski - instrumenty perkusyjne

Czas trwania spektaklu 55 minut

Agnieszka Dulęba - Kasza: absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, aktorka filmowa i teatralna, lubi koty i wierzy ze dobre jedzenie nie tuczy. Występowała w wielu polskich filmach, jak również w produkcjach włoskich i niemieckich. Jej najnowsza rola, to Kasia w filmie "Biały potok".
Tomasz Ratajczak: pianista, muzyk, pedagog muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznych we Wrocławiu i Poznaniu. Stale współpracujący z Teatrem i Filharmonią w Kaliszu. Współpracował Milano Festival Opera The Best of Morricone Tour 2018,2019. Obecnie współpracuje w różnych projektach muzycznych. 
Rafał Gubański – saksofonista, klarnecista absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie klarnetu. Pedagog i nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej w Jarocinie. Propagator muzyki i założyciel zespołu Smart Big Band oraz członek Zespołu Sunday Morning. Współpracował z wieloma orkiestrami symfonicznymi min. Filharmonią Poznańską, Operą Zamku w Szczecinie, Teatrem Polskim, Teatrem muzycznym, Teatrem Wielkim w Poznaniu obecnie z Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. 
Tobiasz Michna: ukończył studia muzyczne w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie kontrabasu prof. Czesława Ząbka. Obecnie jest członkiem Orkiestry Filharmonii Kaliskiej, zespołu Accorinet Klezmer Band, a także nauczycielem gry na kontrabasie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu. Równolegle do klasycznej gry na kontrabasie, zajmuje się muzyką rozrywkową (m. in. jazz i muzyka klezmerska; również na gitarze basowej), a także śpiewem klasycznym i rozrywkowym. Podczas wielu koncertów łączył rolę wokalisty, kontrabasisty i gitarzysty basowego, a czasem nawet aktora i konferansjera. Brał udział w nagraniu ponad 10 płyt. 
Artur Kowalski: instrumenty perkusyjne, animator muzyczny, pedagog współpracujący w wielu projektach muzycznych i zespołach Big Band ”Po godzinach”, Katarzyna Zawada & Classic Modern, Tratwa Music Project. Obecnie współpracuje z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Występował min. z: Filharmonią Kaliską, Jackiem Cyganem (benefis 2018) Marzeną Ugorną, Hammond Grooves (Brazylia). 
ARTSYSTEM

KUPBILECIK.pl


LISTA WYDARZEŃ:

ARCHIWUM WYDARZEŃ:
Lipiec 2023
Październik 2021
Październik 2020
Więcej

NASZE WYDARZENIA

Wrzesień 2024 ARTKOMBINAT 6 wrzesień 2024

MUSIC OF BUENA VISTA | Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Kordos

Wrzesień 2024 ARTKOMBINAT 22 wrzesień 2024

MISTRZ I MAŁGORZATA 
 -Rockowy Teatr-

Wrzesień 2024 ARTKOMBINAT 22 wrzesień 2024

MISTRZ I MAŁGORZATA 
-Rockowy Teatr-

KONTAKT DO NAS 

OBSŁUGA WIDZA |REZERWACJE, INFORMACJA
 +48 737 186 020 
 bilety@artkombinat.pl 

 PROSIMY O KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 
 W GODZINACH 9:00-17:00

ARTKOMBINAT Scena Monopolis
ul. Kopcińskiego 62a
90-032 Łódź

KASA 
Czynna w poniedziałki i czwartki 
w godzinach 12:00-18:00

Zakup biletów stacjonarnie jest również możliwy na godzinę
 przed rozpoczęciem wydarzenia i w trakcie jego trwaniaIMPRESARIATY
Magdalena Kamińska
+48 510 252 801
e-mail: booking@artkombinat.pl

EVENTY KORPORACYJNE
Magdalena Walecka
+48 605 590 220
e-mail: m.walecka@lim8.pl
e-mail: scena@artkombinat.pl

Dagmara Kapitułka - Wojdak
+48 512 355 868
e-mail: d.wojdak@lim8.pl
PROMOCJA, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Joanna Stankowska
+48 601 050 209
e-mail: promocja@artkombinat.pl