pl

POSTINDUSTRIALNA PRZESTRZEŃ DLA WYDARZEŃ BIZNESOWYCH

ARTKOMBINAT Scena Monopolis to swoista artystyczna kombinacja w samym sercu ŁODZI. To doskonałe miejsce na zorganizowanie multimedialnej konferencji, eleganckiego bankietu czy zamkniętej imprezy okolicznościowej. 
Połączenie zabytkowych przestrzeni oraz elementów wyposażenia zupełnie nowej architektury, pozwoliło zachować postindustrialny charakter miejsca i nadać mu unikalny styl. Zestawienie zabytkowej architektury z nowoczesnymi budynkami gwarantuje niezapomniane wrażenia. 

WIELOFUNKCYJNA SALA

ARTKOMBINAT Scena Monopolis jest w dużej mierze samowystarczalna dzięki dostępności najnowszych rozwiązań audiowizualnych - duży ekran diodowych, profesjonalny zestaw oświetlenia oraz system nagłośnienia. Wszystko to sprawia, że ARTKOMBINAT Scena Monopolis to doskonałe miejsce na organizację konferencji jak również niepowtarzalnych imprez wieczornych. 
Wielofunkcyjna sala to ponad 300 m2 przestrzeni eventowej. Pomieści w układzie teatralnym do 240 osób, coctailowym do 200 osób a zasiadanym do 150 osób
Zarówno scena jak i widownia są demontowalne. 

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Zespół eventowy ARTKOMBINAT Scena Monopolis to połączenie pasji i wieloletniego już doświadczenia w zakresie organizacji wydarzeń z mnóstwem pozytywnej energii. Otwartość, skuteczność i elastyczność to kwintesencja pracy z nami. Na każdym etapie realizacji wydarzenia jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, służąc wsparciem i głowami pełnymi pomysłów. Wspieramy Państwa gdy potrzeba wiedzy technicznej, sprawdzonego sprzętu i zaangażowanej ekipy realizacyjnej. Mamy za sobą wiele realizacji z wykorzystaniem projekcji wielkoformatowych, mappingów 3D, instalacji scenograficznych.

DŹWIĘK I ŚWIATŁO

Światło wprowadza magię w każde wydarzenie. Buduje emocje i niezapomniane wrażenia. Projektując efekty świetlne wykorzystujemy nowoczesny sprzęt taki, jak urządzenia inteligentne moving head, naświetlacze LED, światło profilowe i efektowe. 

Dźwięk nadaje każdemu wydarzeniu niezwykłych wzruszeń. By osiągnąć jak najlepszy efekt towarzyszy temu profesjonalne nagłośnienie, wiedza oraz skuteczny i niezawodny sprzęt oraz ogromne doświadczenie ekipy technicznej.

Produkcja wydarzeń lim8.pl 
 

KONTAKT DO NAS 

OBSŁUGA WIDZA |REZERWACJE, INFORMACJA
 +48 737 186 020 
 bilety@artkombinat.pl 

 PROSIMY O KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 
 W GODZINACH 9:00-17:00

ARTKOMBINAT Scena Monopolis
ul. Kopcińskiego 62a
90-032 Łódź

KASA 
Czynna w poniedziałki i czwartki 
w godzinach 12:00-18:00

Zakup biletów stacjonarnie jest również możliwy na godzinę
 przed rozpoczęciem wydarzenia i w trakcie jego trwaniaIMPRESARIATY
Magdalena Kamińska
+48 510 252 801
e-mail: booking@artkombinat.pl

EVENTY KORPORACYJNE
Magdalena Walecka
+48 605 590 220
e-mail: m.walecka@lim8.pl
e-mail: scena@artkombinat.pl

Dagmara Kapitułka - Wojdak
+48 512 355 868
e-mail: d.wojdak@lim8.pl
PROMOCJA, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Joanna Stankowska
+48 601 050 209
e-mail: promocja@artkombinat.pl